o mně / blog / poezie / obrazy / životopis / weby / senát / kontakt

Blog

Vyhledej v blogu

Jak fungují banky a akciové trhy? Kdy praskne realitní bublina? Co je dobro a zlo? Co je přirozené? Máme se dobře? Jak regulovat internet? Články na ožehavá témata, která pálí každého, i když se o ně vlastně jen málokdo zajímá.

Myšlenkový kaleidoskop

2022

2021

2020

2019

2018

2017

2016

2015

Pokud máte pochybnosti, zda jsem dostatečně způsobilý vyjadřovat se k výše uvedeným složitým a mnohdy i velmi odborným otázkám, vězte, že jako absolvent do široka rozkročené Fakulty výtvarných umění zcela jistě ano. Ostatně památná úvodní slova jednoho z vedoucích mého ateliéru byla: "Pán kolega, my tu môžme robiť hocičo alebo aj úplne všetko."

(Chcete-li zakousnout nějaké zralé intelektuální ovoce, nahlédněte také do seznamu inspirativních lidí, kteří dle mého soudu dokáží držet prst na tepu doby, a jejichž knihy, články, blogové příspěvky či přednášky já sám sleduji.)

Malý blog o SEO analýze a optimalizaci webu pro vyhledávače

Proč si nechat draze radit od šarlatánů, když Vám Google dává nejlepší SEO rady zadarmo?

Léta se pohybuji v oblasti SEO optimalizace a téměř denně provádím analýzy návštěvnosti webů. Na rozdíl od mnoha polovičatých odborníků Vám nechci prodat moje SEO služby, ani nemám žádný zázračný SEO nástroj, který by Vás rychle a jednoduše dostal na první místa vyhledávání Google a Seznam. Chci Vám jen nabídnout mé skromné postřehy. Google kromě své příručky pro wembastery pravidelně zveřejňuje i videa, kde zaměstnanci Google odpovídají na aktuální dotazy z oblasti SEO optimalizace a tvorby webových stránek. V mém blogu najdete právě proto především komentované překlady těchto oficiálních doporučení. Ta lze podle mě totiž jako jedny z mála považovat za skutečně důvěryhodné vodítko k optimalizaci webových stránek.

Starší

2014

2013

2012

Starší

Prodej

Facebook Twitter Instagram