o mně / blog / poezie / obrazy / životopis / weby / senát / kontakt

Kaleidoskop 2017/25

Nejlevnější hodinky pro skutečné celebrity Casio F-91W – skvělé hodinky za pár kaček!

Usáma bin Ládin, Barack Obama i Stanislav Komárek s hodinkami Casio F-91W

Většina lidí, kteří touží po vzácných hodinkách, obvykle zaměří zrak do výloh luxusních prodejen, kde září švýcarské značky a zvučná jména hollywoodských hvězd. Ovšem každá mince má dvě strany a málokoho napadne, že:

Casio F-91W

Není tak problém najít i modely hodinek, které jsou určeny pro "obyčejné" smrtelníky. Pravou legendou se v tomto směru stal model Casio F-91W. Jedná se o digitálky, které se vyrábějí od roku 1991. Nemá smysl dlouze popisovat, jak tento laciný plastový model učaroval mnoha příznivcům jednoduchosti a poměru výkon/cena. Článků a videí o nich naleznete na internetu více než dost.

Hodinky Casio F-91W je dnes možné získat na internetu i za cenu pod 500,- Kč!

Zásadní při rozhodování o koupi Casio F-91W je jistě vyjma toho, co je ukryto v nich, také onen pocit, který je doprovází. Toužíte mít na ruce hodinky stejné jako skutečný super-padouch a nejznámější terorista? Dychtíte mít na ruce hodinky jako mladý a svěží právník z Harvardovy univerzity, budoucí dvojnásobný prezident a nositel Nobelovy ceny míru? Prahnete po profesorských hodinkách, které nosí jeden z předních českých intelektuálů? Nebo byste raději koktejl všeho – protřepat, ale nemíchat! Nuže, pořiďte si Casio F-91W a nebudete litovat ... Usáma bin Ládin, Barack Obama i Stanislav Komárek "all in one" (a to jsem jistě zatím nezaregistroval všechny významné příznivce tohoto modelu hodinek).

Ještě malá odbočka na závěr – v ohledu skromnosti je dobré také připomenout papeže Františka, který nosí zcela obyčejné laciné hodinky, podle všeho rovněž značky Casio, resp. žije celkově velmi skromným životem.

Tak co – pořídíte si nějaké luxusní hodinky coby šperk (viz. můj dřívější článek "Jak vybrat hodinky?") nebo si koupíte raději Casio F-91W?

P.S.: Pro ty, co náhodou nejznají profesora Komárka, nechť se podívají na výčet jeho knih a třeba i vystoupení coby hosta u Václava Moravce.

Zdroje použitých fotografií: iconeye.com, thenextweb.com, stanislav-komarek.cz

Facebook Twitter Instagram