o mně / blog / poezie / obrazy / životopis / weby / senát / kontakt

Steinhart Marine 38 (klasické, mechanické hodinky s automatickým nátahem)

Blog

Steinhart Marine 38 (klasické, mechanické hodinky s automatickým nátahem)

Prodám velmi kvalitní hodinky značky Steinhrt s osvědčeným švýcarským strojkem ETA 2824-2.

Klasické, mechanické hodinky s automatickým nátahem a vzhledem námořních chronometrů. Decentní velikost 38mm je vhodná pro každou ruku. Modrý rotor švýcarského strojku je viditelný průhledem z minerálního skla. Safírové, konvexní sklíčko dává vyniknout bílému, lesklému ciferníku. Koupeno u značkového prodejce Chronoshop v roce 2015.

Hodinky byly nošeny první roky intenzivně, pořídil jsem však i jiný model Steinhart, ale i tento jsem se nakonec rozhodl prodat (Steinhart Nav B-Uhr 44 Vintage Titan A-Muster).

Přiznám se, že jsem dal jako sportovec přednost maistreamu, tedy chytrým hodinkám. Proto už mechanické nenosím a leží v šuplíku poslední roky.

Na hodinkách jsou vidět běžné známky opotřebení, safírové sklo 100% bez poškození. Součástí bohužel není nový řemen a současný je zřejmě vhodné brzy vyměnit.

Steinhart mě překvapil tím, jak perfektně má vyladěný strojek, takže hodinky jsou přesné (neseřizoval jsem častěji než dvakrát do měsíce).

Steinhart Marine 38 jsou excelentní volba hodinek s poměrem kvalita / cena.

Více o modelu Steinhart Marine 38 na stránkách prodejce. Doporučuji přečíst také můj článek Jak vybrat hodinky?, který shrnuje základní fakta pro laiky, kteří se v oblasti příliš neorientují.

Doufám, že Vám hodinky Steinhart Marine 38 přinesou užitek a příjemný pocit.

PRODÁNO

Steinhart Marine 38 (klasické, mechanické hodinky s automatickým nátahem) Steinhart Marine 38 (klasické, mechanické hodinky s automatickým nátahem) Steinhart Marine 38 (klasické, mechanické hodinky s automatickým nátahem) Steinhart Marine 38 (klasické, mechanické hodinky s automatickým nátahem) Steinhart Marine 38 (klasické, mechanické hodinky s automatickým nátahem) Steinhart Marine 38 (klasické, mechanické hodinky s automatickým nátahem) Steinhart Marine 38 (klasické, mechanické hodinky s automatickým nátahem)
Facebook Twitter Instagram